1994'den günümüze en iyi bildiğimiz işi severek yapıyoruz ve Türkiye'nin en iyi waffle'larını sunuyoruz.

Biz Bir Waffle Sevdalısıyız…

Waffle’cı Akın bir Wafflextra markasıdır. İsim, marka, tasarım, ürün geliştirme ve işletme konuları da dahil olmak üzere tüm konsept  Wafflextra tarafından üretilmiş ve hayata geçirilmiştir. Konuklarımız için her waffle’ı, özel ürünlerimizle her gün aynı özenle hazırlıyor, en kaliteli çikolataları en taze meyveleri kullanıyor, eğitilmiş deneyimli ustalar ile çalışıyor ve her bir waffle’ı aynı lezzette sunuyoruz.

Hedefimiz
Öncelikli hedefimiz, “Waffle ve mutluluk” dendiğinde akla gelen ilk marka olan Waffle'cı Akın, sağlıklı, temiz, %100 yerli, çevreyle dost ve modern restoranlar aracılığıyla lezzetli waffle'lar üretip, kusursuz müşteri memnuniyetiyle tüketicilere ulaştırmaktır.

Misyonumuz
Yerleşik satış noktalarımızda, farklı ürün grubu ve farklı sunum teknikleri kullanarak bu konuda öncü ve lider konumumuzu sürdürmektir.

Vizyonumuz
Özel karışımlarımızın benzersiz kokularını taşıyan Waffle lezzetini daha fazla kişiye ulaştırmak; lezzetli, temiz ve yüksek kaliteli ürünlerimizle dünyaya açılmaktır.

Hizmet Kalitesi
Waffle’cı Akın’ın standart hizmet kalitesi, üretimden sunuma kadar tüm süreçlerde titizlikle uygulanmaktadır. Waffle’cı Akın, yüksek kaliteli üretim yapan modern işletme anlayışını tüm restoranlarında kullanır. Tüm noktalarda temiz, deneyimli ve eğitimli personeller görevlendirir.

Waffle’cı Akın, üretimde kullandığı tüm gıda ürünlerini yerli üreticilerden ve özel üretim yapan kalite sertifikalı işletmelerden tedarik etmektedir

Waffle’cı Akın, mutluluk veren enfes waffle'larını herkesin evindeki kadar rahat, mutlu ve huzurlu hissedeceği samimi bir ortamda, daima güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile sunar.

Kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın!